Kontakt

GODZINY PRACY SZKÓŁEK:

W dni powszednie:
w miesiącach: marzec, kwiecień, maj, wrzesień, październik - w godzinach 7-16
w pozostałych miesiącach: w godzinach 7-15, w soboty: w godzinach 7-13

Nasz Zespół w Konstantynowie Łódzkim:

Bronisława Janowska
Kierownik Zespołu
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: s.janowska@cieplucha.com.pl

Joanna Gawryszczak
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: j.gawryszczak@cieplucha.com.pl

Mariusz Kawecki
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 506 100 393
e-mail: m.kawecki@cieplucha.com.pl

Aleksandra Sieradzan-Młynarczyk
Obsługa klientów krajowych oraz w j. niemieckim i angielskim
tel.+48 601 288 319
e-mail: a.mlynarczyk@cieplucha.com.pl


PIotr Lipski
Obsługa sieci sklepów oraz klientów w j. angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: p.lipski@cieplucha.com.pl



Agnieszka Brzostowicz
Obsługa klientów krajowych oraz w j. niemieckim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: a.brzostowicz@cieplucha.com.pl




Jerzy Radchenko
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: j.radchenko@cieplucha.com.pl




CENTRUM OGRODNICZE CIEPŁUCHA (sprzedaż detaliczna)

tel. +48 509 306 639

Sławomir Szutenbach
Obsługa biura Centrum Ogrodniczego oraz Sklepu Internetowego
tel.+48 505 053 217
e-mail: detal@cieplucha.com.pl

Doradcy klienta:

Maciej Prządka- tel. +48 501 086 319 (sprzedaż hurtowa i detaliczna, obsługa klientów w j. polskim i niemieckim)
Bożena Szydłowska- tel. +48 509 306 639 (sprzedaż detaliczna)
Mariusz Kołodziejski- tel. +48 509 306 639 (sprzedaż detaliczna)

Gospodarstwo Szkółkarskie CIEPŁUCHA
95-050 Konstantynów Łódzki,
ul. Górna 50, Poland
tel. +48 (42) 211 18 00, fax +48 (42) 211 21 23
jan@cieplucha.com.pl


Nasz Zespół w Rzesznikowie:

Anna Jakutajć
Kierownik Zespołu
Obsługa klientów krajowych
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: a.jakutajc@cieplucha.com.pl



Monika Malinowska
Obsługa klientów krajowych oraz w j. angielskim
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: m.malinowska@cieplucha.com.pl



Michał Kraszewski

Obsługa klientów krajowych oraz w j. angielskim
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: m.kraszewski@cieplucha.com.pl



Daniel Pełczyński

Obsługa klientów krajowych oraz w j. angielskim
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: d.pelczynski@cieplucha.com.pl

Gospodarstwo Szkółkarskie CIEPŁUCHA 78-125 Rymań, Rzesznikowo 42 (pow. kołobrzeski)
tel. +48 (94) 358 32 47, fax +48 (94) 358 32 48
rodo@cieplucha.com.pl
przewiń do góry