Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kontakt

CENTRUM OGRODNICZE CIEPŁUCHA (sprzedaż detaliczna)

tel. +48 509 306 639

e-mail: detal@cieplucha.com.pl


SPRZEDAŻ HURTOWA

  • w dni powszednie:
    • w miesiącach: marzec, kwiecień, maj, wrzesień, październik w godzinach 7-16
    • w pozostałych miesiącach: w godzinach 7-15
  • w soboty: w godzinach 7-13.


Nasz Zespół w Konstantynowie Łódzkim:

Bronisława Janowska
Kierownik Zespołu
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: s.janowska@cieplucha.com.pl

Joanna Gawryszczak
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: j.gawryszczak@cieplucha.com.pl

Aleksandra Sieradzan-Młynarczyk
Obsługa klientów krajowych oraz w j. niemieckim i angielskim
tel.+48 799 097 707
e-mail: a.mlynarczyk@cieplucha.com.pl

Piotr Lipski
Obsługa sieci sklepów oraz klientów w j. angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: p.lipski@cieplucha.com.pl

Agnieszka Brzostowicz
Obsługa klientów krajowych oraz w j. niemieckim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: a.brzostowicz@cieplucha.com.pl

Jerzy Radchenko
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: j.radchenko@cieplucha.com.pl

Kamil Wawrzyniak
Obsługa klientów krajowych oraz w j. rosyjskim i angielskim
tel.+48 42 211 18 00
e-mail: k.wawrzyniak@cieplucha.com.pl






Gospodarstwo Szkółkarskie CIEPŁUCHA
ul. Górna 50,
95-050 Konstantynów Łódzki, Poland
tel. +48 (42) 211 18 00, fax +48 (42) 211 21 23
jan@cieplucha.com.pl

Nasz Zespół w Rzesznikowie:

Michał Kraszewski
Kierownik Zespołu
Obsługa klientów krajowych oraz w j. angielskim
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: m.kraszewski@cieplucha.com.pl

Anna Jakutajć
Zastępca Kierownika Zespołu
Obsługa klientów krajowych
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: a.jakutajc@cieplucha.com.pl

Monika Malinowska
Obsługa klientów krajowych oraz w j. angielskim
tel.+48 94 358 32 47
e-mail: m.malinowska@cieplucha.com.pl


Gospodarstwo Szkółkarskie CIEPŁUCHA
Rzesznikowo 42
78-125 Rymań (pow. kołobrzeski)
tel. +48 (94) 358 32 47
fax. +48 (94) 358 32 48
rodo@cieplucha.com.pl
przewiń do góry